Ana Sayfa Kitaplarımız Yetişkin Kurgu Genç Yetişkin Yüzüncü Kraliçe
Yüzüncü Kraliçe
PAYLAŞ:

Yüzüncü Kraliçe

Yazar: Emily R. King

Çevirmen: Barış Emre Alkım

Sayfa Sayısı: 304

Ebat: 135x210

Basım Özellikleri: 60 gr. Enso Creamy

Yayın Tarihi: 1/2018

ISBN: 978-605-192-157-0

Okur Profili: Genç Yetişkin

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 35,00 TL

Zalim krallar, güç uğruna yitirilen hayatlar, kadınların erkekler için döktükleri kanlar… Emily R. King fantastik üçlemesinde okurları özgürlük ve barış uğruna verilen bir mücadelenin gerilimine ve heyecanına davet ediyor!

Kimsesiz Kalinda daha bebekken bir manastıra getirilir, çocukluğunu ateşler içinde yanarak geçirmiştir. Nihayet iyileşip on sekiz yaşına bastığında tek arzusu; yuvası bildiği manastırda kalmak, huzur içinde bir hayat sürmektir. 

Fakat “hayırseverlerin” bağışlarıyla ayakta duran manastırın kuralları belli. Hayırseverler istediklerinde gelip oradaki kızlardan birini “talep” edebilir; eşi ya da cariyesi yapabilir. Kalinda’yı talep edense kötülerin kötüsü, zalimliğiyle nam salmış Raca Tarek. Kalinda manastırdan ayrılıp Turkuaz Saray’a gitmekle kalmayacak, racanın yüzüncü kraliçesi olmak için doksan dokuz eş, sayısız cariyeyle ölümüne savaşacak. 

Huzurlu ve özgür bir hayat peşinde olan Kalinda saray duvarları arasında aşkı da bulunca kendine nasıl bir yol seçecek? Başkalarının onun için seçtiği yoldan mı gidecek yoksa ruhundaki en yasaklı güce ulaşıp mücadele etmeyi mi tercih edecek?

Emily R. King’in yazdığı Yüzüncü Kraliçe’de fantastik roman sevenleri heyecan dolu bir macera bekliyor!

Beğenebileceğiniz kitaplar

Yüzüncü Kraliçe-2: Ateş Kraliçesi
Yüzüncü Kraliçe-2: Ateş Kraliçesi
Yazar: Emily R. King

E-Bülten'e Kayıt Olun!

Top