Hep Kitap Yayınevi Fiş Hep Kitap Yayınevi  Katalog
Ana Sayfa Kitaplarımız Sanat Sanat Tarihi Kedi Kitabı: Resim Sanatında Kediler
Kedi Kitabı: Resim Sanatında Kediler
PAYLAŞ:

Kedi Kitabı: Resim Sanatında Kediler

Satın almak için;

hepkitapstore.com

Yazar: Angus Hyland, Caroline Roberts

Çevirmen: Ayşegül Gürsel

Sayfa Sayısı: 160

Ebat: 150x190

Basım Özellikleri: 135 gr. Goricane Sora Matt Topaz

Yayın Tarihi: 11/2017

ISBN: 978-605-192-131-0

Okur Profili: Genel

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 240,00 TL

Kimi zaman en yakın dostlarımız, kimi zaman koruyucularımız, kimi zaman sevdiğimiz kitapların sevdiğimiz kahramanları… Kediler, köpekler, kuşlar. Zekâlarıyla bizi hayrete düşüren, tatlılıklarıyla en kötü günlerimizi bile güzelleştiren, varlıklarıyla umut veren hayvan dostlarımız bu defa da resim sanatındaki yansımalarıyla karşımızda. hep kitap, hayvansever okurlara, çevirdikleri her sayfada büyülenecekleri üç kitap sunuyor: Kedi Kitabı, Köpek Kitabı, Kuş Kitabı.

Kediler ve insanlar arasındaki ilişki benzersizdir. Evcil hayvanlar genelde sahiplerine her anlamda bağlı olsa da kediler kendi iradesiyle hareket eder. Siz onları öylece sahiplenemezsiniz, onlar sizi bulur. Sevgisini kazanmak için çabalamanız gerekir, nazlıdır kediler.  Bu kitaptaki kediler de bazen köşelerinde kıvrılmış uyurken, bazen sahiplerinin kucağında otururken, bazen tüm asaletleriyle tüylerini kabartmış öylece dururken, bazen de natürmort tablodan favori atıştırmalıklarını çalarken resmedilmiş. 

Kedi Kitabı’nda sadece kedilerin olağanüstü hallerine doya doya bakmakla kalmayacak, ressamlar ve sanatları hakkında da faydalı bilgilere ulaşma şansı bulacaksınız!

Beğenebileceğiniz kitaplar

At Kitabı: Resim Sanatında Atlar
At Kitabı: Resim Sanatında Atlar
Yazar: Angus Hyland, Caroline Roberts
Çevirmen: Ayşegül Gürsel

E-Bülten'e Kayıt Olun!

Top