Hep Kitap Yayınevi Fiş Hep Kitap Yayınevi  Katalog
Ana Sayfa Kitaplarımız Yetişkin Kurgu-dışı Anı Asla Pes Etme!
Asla Pes Etme!
PAYLAŞ:

Asla Pes Etme!

Satın almak için;

hepkitapstore.com

Yazar: Stephen Westaby

Çevirmen: Engin Süren

Sayfa Sayısı: 296

Ebat: 135x210

Basım Özellikleri: 60 gr. Enso

Yayın Tarihi: 10/2017

ISBN: 978-605-192-112-9

Okur Profili: Yetişkin

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 160,00 TL

Profesör Stephen Westaby kalp cerrahisinde sınırları zorluyor. 35 yıllık mesleki hayatında 12.000 ameliyat gerçekleştiren Profesör birçok hastasını ölümden döndürdü. Westaby anılarında okuyucuları şaşırtmaktan bir saniye bile geri kalmıyor. 

Sayısız kalp krizi geçiren altı aylık bir bebek, “kilitli kalma” sendromundan mustarip genç bir kadın ve sekiz yıl boyunca hayatı pile bağlı olan bir adam…

Güçlü, önemli ve akıl almaz derecede etkileyici bir kitap Asla Pes Etme! Bize kalp cerrahisinin özel mi özel, hareketli mi hareketli ama bazen de trajik dünyasının kapılarını açıyor ve bir insan hayatını elinde tutmanın ne demek olduğunu anlatıyor..

Profesör Stephen Westaby, İngiliz kalp cerrahı. Charing Cross Hastanesi Tıp Fakültesi mezunu profesör, öğrenciliğinde ve mezun olduktan sonra bir süreliğine Royal Brompton Hastanesi’nde çalıştı. Ardından uzun yıllar Oxford’daki John Radcliffe Hastanesi’nde görev yaptı. 2002 yılında Midlander of the Year ödülüne layık görüldü. Profesör Stephen Westaby, Royal College of Surgeons üyesi.

E-Bülten'e Kayıt Olun!

Top