Hep Kitap Yayınevi Fiş Hep Kitap Yayınevi  Katalog
Ana Sayfa Kitaplarımız Yetişkin Kurgu-dışı Seyahat Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan
Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan
PAYLAŞ:

Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan

Satın almak için;

hepkitapstore.com

Yazar: Nazlı Gürkaş

Sayfa Sayısı: 344

Ebat: 135x210

Basım Özellikleri: 60 gr. Enso Creamy, renkli

Yayın Tarihi: 5/2018

ISBN: 978-605-192-199-0

Okur Profili: Yetişkin

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 170,00 TL

Belki zor bir seneydi. Belki çok çalıştınız, çok stresli günler geçirdiniz. Belki çok bunaldınız, gündelik işler bile uykularınızı kaçırmaya başladı. Ne olursa olsun bir tatili hak ettiniz. Yaz geliyor; dinlenmek, hafiflemek lazım. Belki de bunu insanların en rahat olduğu, güzel kokuların sızdığı masalardan şen kahkahaların yükseldiği bir ülkede yapmalısınız bu sene. Begonvil kokulu masmavi ülke Yunanistan’da!

Bunun için ihtiyacınız olan en önemli şeylerden biri iyi bir rehber! Sizi kalabalıklardan uzakta, ağaçlara sarılabileceğiniz, masmavi suların içinde tüm stresinizi unutturacak, herkesin geçmediği yollardan geçirecek bir kitap belki. Okudukça içinizi ısıtacak, fotoğraflarıyla büyüleyecek, coşkusuyla aylardır ertelediğiniz tatil planlarınızı gerçekleştirme gücü verecek bir kitap… 

İşte seyahati bir sanat olarak gören Nazlı Gürkaş’ın yazdığı Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan tam da aradığınız yol arkadaşı! Cebinizi yakmayacak bol mavili-yeşilli bir rota çizmek, Yunanistan’ın en güzel yemeklerini yemek istiyorsanız; daha az turistik, daha fazla yerel deneyim diyorsanız çantanızda bu kitap olmadan yola çıkmayın! 

E-Bülten'e Kayıt Olun!

Top