Hep Kitap Yayınevi Fiş Hep Kitap Yayınevi  Katalog
Ana Sayfa Kitaplarımız Yetişkin Kurgu Dünya Edebiyatı Beni Bırakırsan
Beni Bırakırsan
PAYLAŞ:

Beni Bırakırsan

Satın almak için;

hepkitapstore.com

Yazar: Crystal Hana Kim

Çevirmen: Aslı Anar

Sayfa Sayısı: 412

Ebat: 135x195 mm

Basım Özellikleri: 55 gr. Enso Creamy, ciltsiz

Yayın Tarihi: Eylül 2022

ISBN: 978-605-192-483-0

Okur Profili: Yetişkin

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 300,00 TL

Her şeyini savaşta kaybetmiş, annesi ve kardeşiyle “ev” yapmaya çalıştıkları bir sığınakta yaşayan Haemi; onunla her gece kaçıp kaçıp bir şeyleri kutlayan ama hayatta işler ciddiye binince hep pes eden Kyunghwan; savaşa gitmeden önce geride bir aile bırakmak isteyen Jisoo; Haemi’nin hayata sıkı sıkı tutunan neşeli kardeşi Hyunki ve Haemi’nin kızı Solee. Beş farklı anlatıcı, herkeste büyük yaralar açan bir savaş, her şeyi katlanılır kılan aile sevgisi. Ve tüm bunların ortasında bir yasak aşk.

Savaştan kaçıp ailesiyle bir mülteci kampında yaşayan Haemi, her gece çocukluk arkadaşı Kyunghwan’la birkaç mutlu saat geçirir. Ama gün gelir Jisoo onunla evlenmek ister, Haemi de karşı koyamaz. Önce eş olur, sonra anne. Bir gün hayatı boyunca sevdiği adamı affetmeye karar verir ve bu ailesinde derin izler bırakacak bir yolun başlangıcı olur.

Beni Bırakırsan, etkileyici dili ve sarsıcı kurgusuyla savaşın, mültecilerin yaşamının, zamana direnen tutkulu bir aşkın ve bir kadının hızla değişen dünyada özgürlüğünü kazanma özleminin olağanüstü hikâyesi.

E-Bülten'e Kayıt Olun!

Top