Ana Sayfa Kitaplarımız Yetişkin Kurgu Son Sihirbaz
Son Sihirbaz
PAYLAŞ:

Son Sihirbaz

Yazar: Lisa Maxwell

Çevirmen: İlke Afacan

Sayfa Sayısı: 544

Ebat: 135x210

Basım Özellikleri: 60 gr. Enso Creamy

Yayın Tarihi: 9/2018

ISBN: 978-605-192-240-9

Okur Profili: Yetişkin

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 42,00 TL

Modern New York’ta sihir yok. Eski sihri kullanabilen birkaç Mageus da saklanmak, kimliklerini gizlemek zorunda. Çünkü onlardan nefret eden bir Cemiyet ve eğer yaklaşırlarsa sadece sihirlerini değil, hayatlarını da alacak bir Eşik var. 

Modern dünyada sihri kullanabilen son kişilerden biri Esta. Yetenekli bir hırsız. Kimse farkına varmadan istediği her şeyi ele geçirebilir. Çocukluğundan beri tek bir görev için hazırlanıyor: 1902’ye dönüp Cemiyet’in ve Eşik’in bütün gizemlerini barındıran eski bir kitabı çalmak. Üstelik bunu sihirbaz kitabı yok etmeden yapmak.

Ama eski New York tehlikeli bir şehir. Çeteler ve gizli topluluklar her yerde. Ve tabii sihir de… Herkes sihrini Cemiyet’ten saklamaya çalışsa da öyle güçlü ki havada titreşimi hissediliyor. Hiçbir şey, hiç kimse göründüğü gibi değil. Esta’nın işi zor. O da oyunlar oynayacak, sihirbaza yaklaşmak için türlü yollar deneyecek. Peki ya bunu yaparken geçmişte bıraktıklarına ihanet etmesi gerekirse?

Lisa Maxwell’in ses getiren romanı Son Sihirbaz şimdi Türkiye’deki okurları sihirli bir şehrin arka sokaklarına davet ediyor.

E-Bülten'e Kayıt Olun!

Top