Ana Sayfa Kitaplarımız Yetişkin Kurgu Genç Yetişkin Dünya Üzerinde Sekiz Gün
Dünya Üzerinde Sekiz Gün
PAYLAŞ:

Dünya Üzerinde Sekiz Gün

Yazar: Cat Jordan

Çevirmen: İpek Güneş Çıgay

Sayfa Sayısı: 224

Ebat: 135x210

Basım Özellikleri: 70 gr. Enso Creamy

Yayın Tarihi: 12/2018

ISBN: 978-605-192-264-5

Okur Profili: Genç Yetişkin

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 30,00 TL

Matty Jones sıcak bir yaz sabahında uzaylılara meraklı babasının evi terk ettiğini öğrenir. Aynı gece evlerinin karşısındaki tarlada beyaz saçlı bir kız görür. Köpeğini de yanına alarak hemen kızın yanına koşan Matty’nin hayatını değiştiren sekiz gün böylece başlar. Beyaz saçlı, güzeller güzeli Priya gezegenine gitmek üzere uzay gemisini beklediğini söyler durmadan. Dünya’daki yerçekimi fazla geldiği için düşmeden yürüyemez, yanındaki küçük not defterine Dünya’daki yaşamla ilgili notlar alıp durur, ağaçlara sarılır, her şeyi büyük bir merak ve sevgiyle karşılar Priya…

Matty zaten çocukluğunun bir kısmını uzaylı saçmalıklarını dinleyerek geçirmiştir. Uzaylılara meraklı babasının gittiği günün akşamında başka bir gezegenden geldiğini iddia eden bir kızla tanışması tesadüf mü? Kız bir deli olabilir mi? Bir babanın yokluğuna kaç günde alışılır? Yirmi ışık yılını gelmek ne kadar sürer? Peki âşık olmak?

Sekiz gün kimileri için uzun olmayabilir ama Matty Jones’un hayatının değişmesi için yeterli bir süre. Cat Jordan’ın içinizi ısıtacak Dünya Üzerinde Sekiz Gün romanını okurken o sekiz gün hiç bitmesin isteyeceksiniz.

E-Bülten'e Kayıt Olun!

Top