Hep Kitap Yayınevi Fiş Hep Kitap Yayınevi  Katalog
Ana Sayfa Kitaplarımız Yetişkin Kurgu Genç Yetişkin Kafeslerimin Listesi
Kafeslerimin Listesi
PAYLAŞ:

Kafeslerimin Listesi

Satın almak için;

hepkitapstore.com

Yazar: Robin Roe

Çevirmen: Emili İlemre

Sayfa Sayısı: 280

Ebat: 135x210

Basım Özellikleri: 70 gr. Enso Creamy kağıt, karton kapak

Yayın Tarihi: 8/2017

ISBN: 978-605-192-093-1

Okur Profili: Yetişkin

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 150,00 TL

hep kitap’tan, okuduktan sonra kahramanlarını aklınızdan bir an olsun çıkaramayacağınız, dostluğun gücüne, birini olduğu gibi kabullenmenin önemine dair sımsıcak bir genç roman: Kafeslerimin Listesi.

Dokuz yaşında anne babasını kaybeden Julian, önce kendisinden dört yaş büyük Adam ve annesinin yanına verilir. Fakat eniştesi bir süre sonra onu yanına alır. Ve beş yıl boyunca Adam’ı hiç görmez. Sonra bir gün yeni başladığı lisede karşılaşır Adam’la. Aralarında yeniden kurulan güçlü bağ Julian için yalnızlığının sonudur bir nevi. Mutsuzlukları, acıları dinmese de onu koruyup kollayan, onunla dost olan biri vardır hayatında yeniden. 

Ürkek, çekingen, hayal kurarak korkularından sıyrılmaya çalışan Julian ve hiperaktif, etrafına neşe saçan Adam’ın kurduğu güçlü bağ, sadece gençlerin değil yetişkinlerin de hayatına dokunacak!

“Çok etkileyici… Robin Roe’nin kahramanlarının iyiliği karşısında hiçbir kötülük duramıyor. Kitaptaki asıl ders ise şu: Her iyilik önemli ve her zaman iyiliği seçme şansımız var!” The New York Times

E-Bülten'e Kayıt Olun!

Top