Ana Sayfa Kitaplarımız Yetişkin Kurgu Genç Yetişkin Kalp Kırmanın 16 Yolu
Kalp Kırmanın 16 Yolu
PAYLAŞ:

Kalp Kırmanın 16 Yolu

Yazar: Lauren Strasnick

Çevirmen: Özge Çağlar Aksoy

Sayfa Sayısı: 160

Ebat: 135x210

Basım Özellikleri: 70 gr. Enso Creamy kâğıt, karton kapak

Yayın Tarihi: 10/2017

ISBN: 978-605-192-113-6

Okur Profili: Yetişkin

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 15,00 TL

Natalie ve Dan tanıştıkları an birbirlerinin çekimine kapılmıştı. Keyifli sohbetleri ve uyuşan kimyaları çabucak birbirlerine âşık olmalarını sağlamıştı. Dan Natalie’nin sanat yeteneğine ve anı yaşama dürtüsüne hayran olmuştu; Natalie ise Dan’in büyüsüne ve film yapımcısı olma hırsına.

Ama hepsi önceydi. Heyecanlı dakikalar öfke patlamalarına dönüşmeden önce. Birkaç ufak yalan bütün güveni yerle bir etmeden önce. Yüzlerce ufak çatlak onları parçalamadan, ilişkilerinin çirkinliğini ortaya çıkarmadan önce.

Artık Natalie için nasıl kırıldığını, ne kadar üzüldüğünü gösterme zamanıdır. Bunun için 16 tane mektup yazarak Dan’in bulabileceği yerlere saklar. Her biri, ilişkiyi yaşayan iki insanın aslında olayları ne kadar farklı anladığının kanıtı niteliğinde 16 mektup…

Peki Dan kendisi için çok önemli olan bir günde bu 16 mektupla ne yapacak? İlişkilerde önemsiz görülen çatlaklar ne kadar derinleşebilir? Ufak yalanlar sadece ilişki içindekilere mi zarar verir? Lauren Strasnick Kalp Kırmanın 16 Yolu kitabında kimi zaman mektuplarla, kimi zaman mesajlaşma ve e-postalarla, heyecanlı başlayan bir ilişkinin hastalıklı sonunu gözler önüne seriyor!

E-Bülten'e Kayıt Olun!

Top