Ana Sayfa Kitaplarımız Yetişkin Kurgu Genç Yetişkin Zamanın Kıyısında
Zamanın Kıyısında
PAYLAŞ:

Zamanın Kıyısında

Yazar: Rysa Walker

Çevirmen: Merve Doğruer

Sayfa Sayısı: 432

Ebat: 135x210

Basım Özellikleri: 60 gr. Enso Creamy

Yayın Tarihi: 12/2017

ISBN: 978-605-192-147-1

Okur Profili: Yetişkin

Dizi: CHRONOS Dosyaları-2

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 28,00 TL

Işık saçan madalyonlar, tarihte geri giderek yapılan değişiklikler, dünyayı yok etmeye hazırlanan tarikatlar, çıkılması gereken zaman yolculukları… hep kitap olağanüstü bir diziyi okurlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor: “CHRONOS Dosyaları!” Rysa Walker’ın yazdığı dizinin ikinci kitabı ise Zamanın Kıyısında!

Kate dünyanın yarısını yok etmeyi planlayan büyükbabası Saul ve adamlarını durdurmak için tarihte geri gidip onlardan önce madalyonların hepsini toplamak zorunda. Bir yanlış yaparsa bir sürü insanın ölümüne yol açacak. Belki de kendi varlığı yeryüzünden silinecek. 

Onunla bu yolculuğa çıkabilen tek insan Kiernan, çünkü madalyonu kullanabilen tek CHRONOS üyesi o. Üstelik yakışıklı mı yakışıklı ve Kate’e her şeyden çok değer veriyor. Ya Trey ne olacak? 

Kate’in önceki zaman kaymasından sonra tekrar kazanmaya çalıştığı sevgilisi… Milyonlarca insanın hayatını kurtarmaya çalışırken Kate kendi yolunu da belirleyebilecek mi? Büyükbabası
Saul’ün yaptıkları kafasını karıştırırken iyi ve kötü arasında ayrım yapabilecek mi? Geçmişte tanık olduğu kötülükleri silmesi yasak, yoksa kendi zaman çizelgesinde hiç istemediği değişiklikler olur.

Peki tarihe müdahale etmeden gelecek değiştirilebilir mi? Kim bilir…

Beğenebileceğiniz kitaplar

Zaman Parçaları
Zaman Parçaları
Yazar: Rysa Walker
Zaman Sıçraması
Zaman Sıçraması
Yazar: Rysa Walker

E-Bülten'e Kayıt Olun!

Top