Hep Kitap Yayınevi Fiş Hep Kitap Yayınevi  Katalog
Ana Sayfa Yazarlarımız Yabancı Yazarlar Angela Ackerman
Angela Ackerman
PAYLAŞ:

Angela Ackerman

 

Çocuk Kitabı Yazarları ve İllüstratörleri Derneği (SCBWI) üyesi olan Angela Ackerman, ortaokul çağındaki çocuklar ile genç yetişkinlerin karanlık tarafları üzerine yazıyor. Yeni yazı araçları yaratmadığı veya kargaşa kurgulamadığı zamanlarda internet tarayıcısı geçmişini dikkatlice silip normal, sessiz bir Kanadalı hayatı yaşıyormuş gibi davranıyor. 

Genç Yetişkin kurgu ve tarihi kurmaca yazarı olan Becca Puglisi, bol miktarda Mountain Dew tüketmekten ve besin değeri olmayan atıştırmalıklardan hoşlanıyor. Güney Florida’da çok işine yarayan “Diyelim ki…” senaryoları kurgulamaktan her zaman zevk alıyor. Bu yüzden, kasırga sezonunda kendisini yerel hava durumu sunucularını izlerken ve Atlantik’e hiç de nazik olmayan bir şekilde söylenirken bulabilirsiniz. 

Angela ve Becca birlikte, yazarlara betimleyici yazma çabalarında yardımcı olmak için birkaç farklı kavramlar dizini sunan, ödüllü çevrimiçi bir kaynak olan The Bookshelf Muse’a ev sahipliği yapıyor. Çok satan kitapları, Karakter Yaratma Rehberi: Duygular, “Writers Helping Writers” serisinin ilk kitabıyd

Beğenebileceğiniz kitaplar

Sen Bir Yıldızsın
Sen Bir Yıldızsın
Yazar: Poppy O’Neill
Çevirmen: Selin Can Cemgil
Karlar İçinde
Karlar İçinde
Yazar: Linde Faas
Çizer: Linde Faas
Çevirmen: Lale Şimşek Çalışkan
Zürafa Pupa
Zürafa Pupa
Yazar: Zeynep Birsin
Çizer: Yeliz Akın
Ankara Diye İnsanlar Vardır
Ankara Diye İnsanlar Vardır
Yazar: Bige Güven Kızılay

E-Bülten'e Kayıt Olun!

Top