Hep Kitap Yayınevi Fiş Hep Kitap Yayınevi  Katalog
Ana Sayfa Yazarlarımız Yabancı Yazarlar Angela Ackerman
Angela Ackerman
PAYLAŞ:

Angela Ackerman

 

Çocuk Kitabı Yazarları ve İllüstratörleri Derneği (SCBWI) üyesi olan Angela Ackerman, ortaokul çağındaki çocuklar ile genç yetişkinlerin karanlık tarafları üzerine yazıyor. Yeni yazı araçları yaratmadığı veya kargaşa kurgulamadığı zamanlarda internet tarayıcısı geçmişini dikkatlice silip normal, sessiz bir Kanadalı hayatı yaşıyormuş gibi davranıyor. 

Genç Yetişkin kurgu ve tarihi kurmaca yazarı olan Becca Puglisi, bol miktarda Mountain Dew tüketmekten ve besin değeri olmayan atıştırmalıklardan hoşlanıyor. Güney Florida’da çok işine yarayan “Diyelim ki…” senaryoları kurgulamaktan her zaman zevk alıyor. Bu yüzden, kasırga sezonunda kendisini yerel hava durumu sunucularını izlerken ve Atlantik’e hiç de nazik olmayan bir şekilde söylenirken bulabilirsiniz. 

Angela ve Becca birlikte, yazarlara betimleyici yazma çabalarında yardımcı olmak için birkaç farklı kavramlar dizini sunan, ödüllü çevrimiçi bir kaynak olan The Bookshelf Muse’a ev sahipliği yapıyor. Çok satan kitapları, Karakter Yaratma Rehberi: Duygular, “Writers Helping Writers” serisinin ilk kitabıyd

Beğenebileceğiniz kitaplar

Evrenin Kısa Öyküsü
Evrenin Kısa Öyküsü
Yazar: Gemma Lavender
Çevirmen: Cemre Ömürsuyu Seyis
Havva
Havva
Yazar: Cat Bohannon
Çevirmen: Elif Günay
Kulaktan Kulağa
Kulaktan Kulağa
Yazar: Alp Gökalp
Çizer: Aysegül Evcim
Sanat Tarihinde İlkler
Sanat Tarihinde İlkler
Yazar: Nick Trend
Çevirmen: Ayşegül Gürsel

E-Bülten'e Kayıt Olun!

Top