Hep Kitap Yayınevi Fiş Hep Kitap Yayınevi  Katalog
Ana Sayfa Kitaplarımız Yetişkin İliklerine Kadar Yazmak: İçindeki Yazarı Özgür Bırakmak İçin 60 Kart
PAYLAŞ:

İliklerine Kadar Yazmak: İçindeki Yazarı Özgür Bırakmak İçin 60 Kart

Satın almak için;

hepkitapstore.com

Yazar: Natalie Goldberg

Çevirmen: Damla Göl

Sayfa Sayısı: 60

Ebat: 105x148 mm

Basım Özellikleri: 350 gr mat kuşe

Yayın Tarihi: Kasım 2023

ISBN: 978-605-192-529-5

Okur Profili: Yetişkin

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 260,00 TL

 “Sizin için dileğim şu: Kartları çıkarın, bir yüzündeki konuyu ele alın ve yazın, yazın, yazın… Unutmayın: İyi ya da kötü yok, sadece sayfadaki kelimeler var. Başarı ya da başarısızlık yok.” 

Yazmaya “Düşünüyorum da…” diye başlayıp neler yazabilirsiniz? Ya da “Düşünmüyorum…” diye başlayıp. Sessiz olan şeyler hakkında yazmaya ne dersiniz? Mesela kızarmış ekmeğin üzerinde eriyen tereyağı. Bir kâsede duran üç zeytin… Kendinizi en çok nerede yalnız hissediyorsunuz? Brokoliyi daha önce hiç görmemiş birine tarif edebilir misiniz? 

İliklerine Kadar Yazmak kitabı onlarca dile çevrilen Natalie Goldberg herkesin sorduğu “Nereden başlamalıyım?” sorusuna yanıt veriyor. Tam buradan! Bu kartlar, sunduğu 60 konu başlığıyla hem zihninizi canlandıracak hem de yazma yolculuğunuzda ihtiyaç duyduğunuz özgüveni kazanmanıza yardımcı olacak. 

Her kartın ön tarafında bir konu, arkasında ise otuz yılı aşkın süredir yaratıcı yazarlık alanında çalışan Natalie Goldberg’in yalın, samimi kaleminden kısa bir ders var. Konuları birkaç farklı açıdan ele alıyor, bu sayede yazarlara ve yazar adaylarına şık bir kutu içinde yer alan 60 kartla, tekrar tekrar ilham veriyor. 

Beğenebileceğiniz kitaplar

İliklerine Kadar Yazmak
İliklerine Kadar Yazmak
Yazar: Natalie Goldberg
Çevirmen: Damla Göl

E-Bülten'e Kayıt Olun!

Top